İskele Mah. Atatürk Cad. 8. Sk. Kürecik Apt. No:7/C Altınoluk / Edremit
+90 531 993 02 93 --- +90 533 503 58 10

Burhaniye Faaliyetler

Edremit Zemin Etüdü ve Sondaj Hizmetleri Burhaniye Merkez ve Köylerdeki Faaliyetlerimiz


Ağacık zemin etüdü, Ağacık zemin etüt, Ağacık jeoloji mühendisi, Ağacık jeofizik mühendisi, Ağacık imara esas zemin ve temel etüdü, Ağacık parsel bazlı zemin ve temel etüdü.

Avunduk zemin etüdü, Avunduk zemin etüt, Avunduk jeoloji mühendisi, Avunduk jeofizik mühendisi, Avunduk imara esas zemin ve temel etüdü, Avunduk parsel bazlı zemin ve temel etüdü.

Bahadınlı zemin etüdü, Bahadınlı zemin etüt, Bahadınlı jeoloji mühendisi, Bahadınlı jeofizik mühendisi, Bahadınlı imara esas zemin ve temel etüdü, Bahadınlı parsel bazlı zemin ve temel etüdü.

Börezli zemin etüdü, Börezli zemin etüt, Börezli jeoloji mühendisi, Börezli jeofizik mühendisi, Börezli imara esas zemin ve temel etüdü, Börezli parsel bazlı zemin ve temel etüdü.

Çallı zemin etüdü, Çallı zemin etüt, Çallı jeoloji mühendisi, Çallı jeofizik mühendisi, Çallı imara esas zemin ve temel etüdü, Çallı parsel bazlı zemin ve temel etüdü.

Çamlıca zemin etüdü, Çamlıca zemin etüt, Çamlıca jeoloji mühendisi, Çamlıca jeofizik mühendisi, Çamlıca imara esas zemin ve temel etüdü, Çamlıca parsel bazlı zemin ve temel etüdü.

Çamtepe zemin etüdü, Çamtepe zemin etüt, Çamtepe jeoloji mühendisi, Çamtepe jeofizik mühendisi, Çamtepe imara esas zemin ve temel etüdü, Çamtepe parsel bazlı zemin ve temel etüdü.

Çoruk zemin etüdü, Çoruk zemin etüt, Çoruk jeoloji mühendisi, Çoruk jeofizik mühendisi, Çoruk imara esas zemin ve temel etüdü, Çoruk parsel bazlı zemin ve temel etüdü.

Dutluca zemin etüdü, Dutluca zemin etüt, Dutluca jeoloji mühendisi, Dutluca jeofizik mühendisi, Dutluca imara esas zemin ve temel etüdü, Dutluca parsel bazlı zemin ve temel etüdü.

Geriş zemin etüdü, Geriş zemin etüt, Geriş jeoloji mühendisi, Geriş jeofizik mühendisi, Geriş imara esas zemin ve temel etüdü, Geriş parsel bazlı zemin ve temel etüdü.

Hacı Ahmet zemin etüdü, Hacı Ahmet zemin etüt, Hacı Ahmet jeoloji mühendisi, Hacı Ahmet jeofizik mühendisi, Hacı Ahmet imara esas zemin ve temel etüdü, Hacı Ahmet parsel bazlı zemin ve temel etüdü.

Hisar zemin etüdü, Hisar zemin etüt, Hisar jeoloji mühendisi, Hisar jeofizik mühendisi, Hisar imara esas zemin ve temel etüdü, Hisar parsel bazlı zemin ve temel etüdü.

İskele zemin etüdü, İskele zemin etüt, İskele jeoloji mühendisi, İskele jeofizik mühendisi, İskele imara esas zemin ve temel etüdü, İskele parsel bazlı zemin ve temel etüdü.

Karadere zemin etüdü, Karadere zemin etüt, Karadere jeoloji mühendisi, Karadere jeofizik mühendisi, Karadere imara esas zemin ve temel etüdü, Karadere parsel bazlı zemin ve temel etüdü.

Kırtık zemin etüdü, Kırtık zemin etüt, Kırtık jeoloji mühendisi, Kırtık jeofizik mühendisi, Kırtık imara esas zemin ve temel etüdü, Kırtık parsel bazlı zemin ve temel etüdü.

Kızıklı zemin etüdü, Kızıklı zemin etüt, Kızıklı jeoloji mühendisi, Kızıklı jeofizik mühendisi, Kızıklı imara esas zemin ve temel etüdü, Kızıklı parsel bazlı zemin ve temel etüdü.

Kocacami zemin etüdü, Kocacami zemin etüt, Kocacami jeoloji mühendisi, Kocacami jeofizik mühendisi, Kocacami imara esas zemin ve temel etüdü, Kocacami parsel bazlı zemin ve temel etüdü.

Korucaoluk zemin etüdü, Korucaoluk zemin etüt, Korucaoluk jeoloji mühendisi, Korucaoluk jeofizik mühendisi, Korucaoluk imara esas zemin ve temel etüdü, Korucaoluk parsel bazlı zemin ve temel etüdü.

Kuyucak zemin etüdü, Kuyucak zemin etüt, Kuyucak jeoloji mühendisi, Kuyucak jeofizik mühendisi, Kuyucak imara esas zemin ve temel etüdü, Kuyucak parsel bazlı zemin ve temel etüdü.

Kuyumcu zemin etüdü, Kuyumcu zemin etüt, Kuyumcu jeoloji mühendisi, Kuyumcu jeofizik mühendisi, Kuyumcu imara esas zemin ve temel etüdü, Kuyumcu parsel bazlı zemin ve temel etüdü.

Mahkeme zemin etüdü, Mahkeme zemin etüt, Mahkeme jeoloji mühendisi, Mahkeme jeofizik mühendisi, Mahkeme imara esas zemin ve temel etüdü, Mahkeme parsel bazlı zemin ve temel etüdü.

Memiş zemin etüdü, Memiş zemin etüt, Memiş jeoloji mühendisi, Memiş jeofizik mühendisi, Memiş imara esas zemin ve temel etüdü, Memiş parsel bazlı zemin ve temel etüdü.

Öğretmenevleri zemin etüdü, Öğretmenevleri zemin etüt, Öğretmenevleri jeoloji mühendisi, Öğretmenevleri jeofizik mühendisi, Öğretmenevleri imara esas zemin ve temel etüdü, Öğretmenevleri parsel bazlı zemin ve temel etüdü.

Ören zemin etüdü, Ören zemin etüt, Ören jeoloji mühendisi, Ören jeofizik mühendisi, Ören imara esas zemin ve temel etüdü, Ören parsel bazlı zemin ve temel etüdü.

Pelitköy zemin etüdü, Pelitköy zemin etüt, Pelitköy jeoloji mühendisi, Pelitköy jeofizik mühendisi, Pelitköy imara esas zemin ve temel etüdü, Pelitköy parsel bazlı zemin ve temel etüdü.

Şahinler zemin etüdü, Şahinler zemin etüt, Şahinler jeoloji mühendisi, Şahinler jeofizik mühendisi, Şahinler imara esas zemin ve temel etüdü, Şahinler parsel bazlı zemin ve temel etüdü.

Şarköy zemin etüdü, Şarköy zemin etüt, Şarköy jeoloji mühendisi, Şarköy jeofizik mühendisi, Şarköy imara esas zemin ve temel etüdü, Şarköy parsel bazlı zemin ve temel etüdü.

Sübeylidere zemin etüdü, Sübeylidere zemin etüt, Sübeylidere jeoloji mühendisi, Sübeylidere jeofizik mühendisi, Sübeylidere imara esas zemin ve temel etüdü, Sübeylidere parsel bazlı zemin ve temel etüdü.

Tahtacı zemin etüdü, Tahtacı zemin etüt, Tahtacı jeoloji mühendisi, Tahtacı jeofizik mühendisi, Tahtacı imara esas zemin ve temel etüdü, Tahtacı parsel bazlı zemin ve temel etüdü.

Taylıeli zemin etüdü, Taylıeli zemin etüt, Taylıeli jeoloji mühendisi, Taylıeli jeofizik mühendisi, Taylıeli imara esas zemin ve temel etüdü, Taylıeli parsel bazlı zemin ve temel etüdü.

Yabancılar zemin etüdü, Yabancılar zemin etüt, Yabancılar jeoloji mühendisi, Yabancılar jeofizik mühendisi, Yabancılar imara esas zemin ve temel etüdü, Yabancılar parsel bazlı zemin ve temel etüdü.

Yaylacık zemin etüdü, Yaylacık zemin etüt, Yaylacık jeoloji mühendisi, Yaylacık jeofizik mühendisi, Yaylacık imara esas zemin ve temel etüdü, Yaylacık parsel bazlı zemin ve temel etüdü.

Yunus zemin etüdü, Yunus zemin etüt, Yunus jeoloji mühendisi, Yunus jeofizik mühendisi, Yunus imara esas zemin ve temel etüdü, Yunus parsel bazlı zemin ve temel etüdü.