Edremit Zemin Etüdü ve Sondaj Hizmetleri Olarak İmara Esas Jeolojik Jeoteknik Hizmeti Sunmaktayız.


Zemin etüt sondajları, araştırma çukuru çalışmaları ve sismik çalışmaların akabinde laboratuvar sonuçlarını da ekleyerek zemin etüdü veri raporunuzu yazmaktayız. Zemin Etüdü Veri Raporunuzun yazılmasından sonra Geoteknik Etüt Raporunuzu tamamlamaktayız.

Uzman Jeoloji Mühendisi, Jeofizik Mühendisi ve İnşaat Mühendisi kadromuz ile sondaj ve araştırma çukurundan rapor teslimine kadar tüm işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

Uzman Jeoloji Mühendisi, Jeofizik Mühendisi ve İnşaat Mühendisi Kadromuz İle Doğru ve Hızlı Sonuçlarımız Sayesinde İmara Esas Jeolojik Jeoteknik Etüt Hizmetleri Sunmaktayız.

Belediye, İl Özel İdare, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı gibi resmi kurumların yanında taleplerinize göre diğer resmi ve özel kurumlara da raporlama hizmetleri sunmaktayız.

Kategori 1 Zemin Etüt Raporu:
Sondajsız, Gözlemsel, Araştırma Çukuru ve Sismik Çalışmaya Dayalı Zemin Etüt Raporu Hizmetleri Sunmaktayız.

Kategori 2 Zemin Etüt Raporu

Sondajlı, Araştırma Çukurlu ve Sismik Çalışmaya Dayalı Zemin Etüt Veri Raporu ve Geoteknik Etüt Raporu Hizmetleri Sunmaktayız.

Kategori 3 Zemin Etüt Raporu

Çevre Şehircilik ve İklim Bakanlığı’nın Belirlemiş Olduğu Standartlara Uygun Şekilde İyileştirme Gereken Zeminler İçin Zemin Etüt Veri Raporu ve Geoteknik Etüt Raporu Hizmetleri Sunmaktayız.

Ağırlıklı Olarak Faaliyet Gösterdiğimiz İlçe ve Mahalleleri Aşağıda Görebilirsiniz;

Edremit İmara Esas Jeolojik Jeoteknik Etüt

Havran İmara Esas Jeolojik Jeoteknik Etüt

Burhaniye İmara Esas Jeolojik Jeoteknik Etüt

Gömeç İmara Esas Jeolojik Jeoteknik Etüt

Ayvalık İmara Esas Jeolojik Jeoteknik Etüt

Ayvacık İmara Esas Jeolojik Jeoteknik Etüt

Whatsapp İletişim Hattımız
Gönder